Корпоративне право / злиття та поглинання

Нестабільна економічна ситуація поставила багато компаній перед вибором щодо дій в майбутньому: чекати поки одужає економіка або розпочати процес злиття / поглинання, інвестувати кошти в новий більш перспективний проект. На практичні рекомендаціїпов’язані  з  реструктуризацією діяльності у зв’язку з     неплатоспроможністю останнім часом зріс великий інтерес. 

Юридичні послуги у сфері корпоративного права від ЮК «Конкіста»

Юридична компанія «Конкіста» має досвід надання юридичних послуг, пов’язаних з супроводом інноваційних, складних або комплексних угод, пов’язаних з поглинанням або злиттям. Ми  постійно  розширюємо наш  досвід  в області корпоративного  права, враховуючі певні потреби наших клієнтів, щоб забезпечити оптимальну юридичну підтримку. 

Нашим клієнтам ми пропонуємо комплекс наступних послуг у сфері корпоративного права:

 • Розробка внутрішніх локальних нормативних актів компаній, оптимізація документообігу, розробка схем корпоративного управління.
 • Консультування відносно створення ефективної корпоративної структури компаній.
 • Підготовка рішень органів управління компаній, підготовка документів щодо скликання та проведення зборів акціонерів/учасників, засідань ради директорів.
 • Супровід угод з частками чи акціями організацій (купівля-продаж, поступка прав, обтяження і т. д.).
 • Створення, реєстрація, реорганізація та ліквідація юридичних осіб, розробка та оптимізація установчих документів компаній.
 • Представлення інтересів клієнта в уповноважених державних органах з питань реєстрації випусків цінних паперів і інших питань.

Особливості надання юридичних послуг при злитті/поглинанні 

Обидва юридичні процеси злиття і поглинання призводять до одного результату: дві окремі компанії об’єднуються в одну. Різниця лише в тому, в якій якості виступає кожна зі сторін угоди. Якщо фірми об’єднуються як два рівноправних партнера, це називається злиттям, якщо ж одна компанія повністю асимілює інший, ми можемо говорити про поглинання.

Працюючи в одній команді з юристами фірми в податковій, антимонопольній, трудовій і судовій практиці, ми пропонуємо клієнтам комплексні консультації у складних справах, що стосуються злиття або поглинання. До послуг належать:

 • Консультування з питань реструктуризації бізнес структур.
 • Проведення due diligence (правової перевірки) придбаних компаній.
 • Структурування угод і їх повний юридичний супровід.
 • Отримання схвалень / погоджень державних органів на укладення угоди.
 • Розробка і здійснення заходів щодо захисту активів/бізнесу клієнтів від недружнього поглинання.
 • Супровід угод, включаючи розробку необхідних документів, отримання, в необхідних випадках, дозволу антимонопольних органів, участь в ділових переговорах, супровід процесу укладання угод.

Ми пропонуємо комплексний супровід M&A угод в Україні і транскордонних, включаючи  весь спектр консультаційних послуг: від проведення правового та фінансового аналізу існуючих корпоративних структур до створення нової корпоративної структури.

Гарантуємо повне дотримання регуляторних вимог, податкового й трудового законодавства, надання юридичної допомоги в питаннях приватизації та повну конфіденційність інформації. 

Наші фахівці, що займаються правовим забезпеченням подібних угод, завжди можуть запропонувати оптимальну структуру угоди будь-якої складності з урахуванням повного аналізу цивільно-правових, податкових та інших юридичних ризиків.

Поставити питання