Корупційні та економічні правопорушення

Економічні та корупційні правопорушення є одним із найбільших ризиків для власників бізнесу, підприємців, посадових осіб і суб’єктів господарської діяльності.  В рамках кримінального провадження спілкування з правоохоронними та іншими органами має певні особливості, тому виникає ряд проблем. Їх можна уникнути, якщо своєчасно звернутись до кваліфікованого адвоката юридичної компанії «Конкіста». 

Особливості економічних правопорушень

В будь-якій сфері підприємницької, господарської, фінансової, банківської діяльності, а також в області оподаткування, міжнародних, майнових і виробничих відносин можуть виникнути економічні правопорушення. Причому не завжди дії підозрюваних у скоєнні певних злочинів мають злий умисел. Іноді необхідно просто відстояти свої права та захистити власний бізнес. В цьому випадку також допоможе наш адвокат. 

Юридична допомога потрібна в наступних ситуаціях:

  • проведення обшуку або оперативно-розшукових заходів працівниками правоохоронних органів;
  • рейдерське захоплення бізнесу;
  • перевірка документів, що підтверджують фінансово-господарську діяльність, взаємовідносини з контрагентами
  • при допитах або дачі пояснень в правоохоронних органах;
  • якщо ви стали жертвою в кримінальному провадженні  економічного напрямку або постраждали від порушників закону;
  • якщо вам особисто або вашим працівникам пред’являють підозри, звинувачення в скоєнні економічного злочину.

Адвокати юридичної компанії «Конкіста» надають кваліфіковану правову допомогу під час перевірок органами державної влади, під час слідчих та інших процесуальних дій. Вони допоможуть реально оцінити складну ситуацію та вийти з неї з мінімальними трудовими і матеріальними втратами. Важливо також обрати для свідка правильну правову позицію, щоб закрити справу. 

Правопорушення корупційного характеру

Боротьба з корупцією була актуальною завжди. За правопорушення, пов’язані з корупцією є не лише адміністративна, але й кримінальна відповідальність. Будь-яка особа може стати фігурантом у корупційній справі, тому без допомоги адвоката точно не обійтись. 

Часто державні службовці  не маючи намірів наживи несвоєчасно декларують свої матеріальні цінності, в результаті  їх намагаються притягнути до адміністративної відповідальності за скоєння злочину корупційного характеру, в той час як інші, подають неправильну інформацію та присвоюють собі цінні папери, гроші, майно.

Корупційним злочинцем легко може стати людина, яка неправомірно використовує своє службове становище або кошти з бюджету заради власного збагачення, декларує невірну інформацію, привласнить незаконно майно, документи, зброю, обладнання з використанням шантажу. Навіть особа, яка не вжила потрібних заходів, щоб протидіяти корупції, може бути притягнута до відповідальності. Такі злочини є специфічними, тому адвокат повинен мати великий досвід роботи в корупційних справах. Ви можете бути впевнені, що наші спеціалісти впораються з будь-якими складнощами.

Юридичні послуги при корупційних та економічних правопорушеннях

  • супровід адвоката при слідчих діях;
  • представлення інтересів юридичної особи за фактом корупційного злочину;
  • захист обвинуваченого або підозрюваного у кримінальному провадженні корупційної спрямованості;
  • відновлення порушених свобод і права потерпілого  в результаті корупційних правопорушень.

Адвокати «Конкісти» мають досвід у вирішенні конфліктів різного характеру, тому ви можете повністю довіряти нам. Будь-яке корупційне або економічне правопорушення не зашкодить вам або вашому бізнесу, якщо до справи беруться професіонали.

Поставити питання