Юридичний захист бізнесу в Києві

Юридичний захист бізнесу – це один з головних напрямків діяльності юридичної компанії «Конкіста», яким займається окремий департамент. Маючи великий багаж знань та досвід, наші юристи і адвокати доведуть будь-яку справу до кінця з успішним результатом.

Для кожного суб’єкта підприємницької діяльності бізнес є головною сферою. Ведення бізнесу вимагає юридичної підтримки, оскільки виникають суперечливі ситуації, в яких потрібно прийняти правильне рішення. Від цього може залежати не лише успішність справи, але й можливість ведення бізнесу.

Юридичний захист бізнесу в Україні

Не кожен підприємець звертається за допомогою до юристів, тому ризики, пов’язані з відсутністю юридичного захисту, є значними. Бізнесмени стають «легкою здобиччю» недобросовісних осіб, що наживаються на слабкій захищеності підприємців.

Для досягнення бажаного результату та ефективного захисту бізнесу наші фахівці виконують наступні дії:

 • Збір та аналіз необхідної інформації про існуючу проблему. Використовуються різного роду офіційні й неофіційні джерела такої інформації. Щоб вияснити ключові причини виникнення окремої ситуації, здійснюється детальний аналіз діяльності суб’єкта підприємницької діяльності.
 • Побудова правильної стратегії захисту, пов’язаної з виявленням слабких сторін в діяльності суб’єкта і усунення цих проблем;
 • Робота в рамках самого кримінального провадження, а саме, участь у допитах, обшуки. Здійснення діяльності, спрямованої на скасування арештів, що були накладені і супровід при здійсненні експертиз.

Отримати  в результаті процвітаючий і захищений бізнес, яким можна вільно керувати, а також спокійний сон його власників – ось головна нагорода для нас.

Послуги, що входять до програми захисту бізнесу

Програма захисту передбачає комплекс наступних послуг:

 • Довідки, консультації і висновки з різного роду юридичних питань, які можуть виникати в процесі діяльності.
 • Складання та подання претензій, заяв, позовів.
 • Експертиза та складання документів правового характеру, таких як проекти, контракти, договора, корпоративні документи.
 • Прийняття участі на стороні клієнта у проведенні переговорів з третіми особами.
 • Захист від тиску правоохоронних органів
 • Представлення інтересів від імені клієнта в органах місцевого самоврядування або державної влади.

Компанія прагне до найвищих стандартів обслуговування своїх клієнтів, максимального задоволення їхніх запитів і зацікавлена у встановленні довгострокових партнерських взаємин з ними.

Захист від впливу органів правоохоронної служби

Бізнес, що приносить дохід, працює як налагоджений механізм і своєчасно платить податки, все одно рано чи пізно зазнає тиску з боку діючих правоохоронних органів. Причинами таких дій може бути не лише заздрість контрагентів, але й ініціатива з боку самих органів. 

Тиск може проявлятися на етапі проведенні досудового розслідування, а також кримінального провадження відносно власників бізнесу, а також їхніх співробітників. Завершення провадження судом не завжди відбувається, проте воно може завдати значної шкоди чи навіть знищити бізнес. Слідчі дії, що здійснюються при проведенні такого роду розслідування потребують допомоги адвокатів. Така ситуація виникає при:

 • огляді приміщення підприємства та інших його територій;
 • проведенні обшуку й допиту;
 • накладенні арешту на нерухоме й рухоме майно, рахунки;
 • здійснення експертиз.

Наша компанія вже не перший рік займається захистом бізнесу від тиску різних органів, таких як податкова міліція, НАБУ, СБУ та Генеральна прокуратура України. Пропонуємо подумати над вирішенням вашого питання разом! 

Поставити питання