Виконання рішень

Виконавче провадження представляє собою комплекс дій, пов’язаних з примусовим виконанням рішення суду і є фінальною стадією розгляду у суді. Сторонами виступають боржник  і стягувач, причому вони мають право виступати особисто або з допомогою посередників. Рішення суду не можна пускати на самостійне виконання, потрібно контролювати процес, тому найважливішим етапом судового виробництва є супровід провадження, в якому просто необхідна допомога юриста. При цьому вірогідність того, що судове рішення буде виконано значно збільшується. 

Чому для виконання рішень краще найняти приватного адвоката

Виконавчі служби, які мають здійснювати супровід виконавчого провадження вкрай перевантажені роботою, тому існує ризик, що ваша справа буде не розглянутою тривалий час. В результаті, після відкриття виконавчого провадження не відбувається ніяких дій, тому воно може бути закрите, при цьому рішення суду залишається без виконання. Відомі також ситуації, в яких сторонам не вдається навіть отримати постанови, що свідчать про початок судового провадження. Тому виконавець не буде повідомлений належним чином і боржник має право оскаржити дії виконавця. Для того, щоб уникнути ускладнень,  потрібен досвідчений юрист в сфері супроводу виконавчого провадження.

Юридична компанія «Конкіста» надає повний спектр юридичних послуг, пов’язаних з відкриттям справи відносно виконавчого виробництва та  виконанням рішення суду. Тільки кваліфіковані спеціалісти здатні скоротити час виконавчого провадження та допомогти стягнути заборгованість, що виникла у боржника.

Що ми пропонуємо

На кожній із стадій виконавчого провадження потрібен захист законних прав і інтересів осіб відносно питань, пов’язаних з примусовим виконанням рішень.  Адвокати ЮК «Конкіста» надають, зокрема такі послуги:

  • підготовка документів для органів виконавчої служби;
  • прийняття участі у виконанні рішення суду;
  • відновлення термінів, які були пропущені, коли потрібно було надати потрібні для їх виконання документи;
  • відстрочка та розстрочка виконання рішення на різні терміни;
  • арешт і оцінка майна по справі у боржника;
  • звернення стягнення відносно майна боржника, заробітної плати, грошових коштів;
  • звільнення з-під арешту майна;
  • організація, проведення торгів, направлених на реалізацію нерухомого майна;
  • виконання рішень суду;
  • оскарження дій або бездіяльності державного виконавця;

Досить часто клієнти обирають повний пакет “під ключ”, що пов’язані з виконанням рішень суду, це не лише зручно, але й вигідно.  

Основною перевагою співпраці з нами відмічаємо наявність штатного виконавця рішень. Нам не потрібно буде шукати підрядну людину, як це відбувається у більшості компаній. Ми сміливо можемо гарантувати якість наданої вам послуги!

Для того, щоб не було затягування виконання, неналежне його виконання або взагалі відсутнє виконання рішень, адвокат здійснює повний контроль за своєчасним і правильним виконанням рішень. Причому цей контроль потрібен до моменту повного закінчення виконавчого провадження. 

В залежності від категорії справи, особливостей судового рішення, активності виконавчої служби та інших факторів термін виконавчого виробництва може бути від трьох до шести місяців. Взаємодіючі з виконавчою службою, наші юристи навіть в безнадійній на перший погляд справі зможуть досягнути результату, щоб судове рішення було виконано. 

Можна замовити юридичні послуги, пов’язані з супроводом виконання судових рішень господарських, цивільних, адміністративних справ. Вузькоспеціалізовані юристи мають чималий досвід співпраці з виконавчою службою, досконало володіють необхідними знаннями законодавства в сфері виконання рішень суду та допоможуть визначити найбільш оптимальні міри правового впливу на боржника, що дозволить досягнути виконання рішення суду.

Поставити питання