Сімейне і спадкове право

Спеціаліст напрямку:

Олена Ющенко

Cтарший юрист практики сімейного і спадкового права

 • Фахівець з вирішення сімейних суперечок з 6-ти річним стажем
 • Понад 400 виграних справ в сімейних спорах
 • Міжнародний досвід

Ми представляємо інтереси клієнтів в різних питаннях, пов’язаних із сімейним і спадковим правом, як під час досудових переговорів, так і в судових інстанціях. Нестандартна, складна чи навіть запущена справа, яка потребує оперативного втручання адвоката буде вирішена на користь клієнта, якщо за справу беруться юристи та адвокати юридичної компанії «Конкіста».

Сімейний адвокат та юрист в Києві

Вирішення питань та конфліктних ситуацій в сімейних спорах має певну емоційну напруженість, з якою клієнти не завжди можуть впоратися, прийняти правильні рішення або реально оцінити ситуацію самостійно.

Для прийняття найефективнішого рішення, «Конкіста» привертає вузькопрофільних фахівців з інших практик: податкової, корпоративної, нерухомості. Комплексний аналіз проблеми клієнта дає можливість оцінити на стартовому етапі всі ризики для нашого клієнта і прийняти правильне і виважене рішення.

Ми надаємо професійну правову та юридичну допомогу в таких категоріях спорів:

ЮК «Конкіста» завжди несе відповідальність за результати розгляду кожної справи. Нам довіряють, тому що ми гарантуємо повну конфіденційність, якість надання послуг і доступні ціни. Ділова репутація і час є безцінними активами для сучасної людини, тому фахівці нашої юридичної компанії допоможуть вирішити будь-які ваші питання і максимально зберегти ці ресурси.

Бажаєте щоб ми вам зателефонували?

Залиште Ваш контактний номер і ми зв’яжемося з вами як можна швидше

У вас термінове питання? Телефонуйте нам прямо зараз +38 (098) 911 91 00

Адвокат, юрист по спадкових справах (спадок)

Спори в сфері спадкового права є основою нашої спеціалізації. Це вид спорів, пов’язаних зі спадщиною, який передається за заповітом або за законом. У наш час цей вид юридичних розглядів є найбільш актуальним. Про це також свідчать численні спадкові судові рішення, зареєстровані в судових реєстрах. Предметом судових суперечок може виступати майно, земля, бізнес. При оформленні спадщини в Києві та Україні особливо важлива якісна та кваліфікована допомога фахівця.

Ми пропонуємо наступні послуги за рішенням спадкових спорів:

 • детальна консультація юриста по спадкових питаннях;
 • складання скарг, позовних заяв та інших процесуальних документів по спадкових справах;
 • юридична підтримка при отриманні спадщини;
 • послуги та консультації при оформленні спадщини;
 • представництво інтересів спадкоємця у нотаріуса і в органах державної влади;
 • участь в ході досудової підготовки до справи;
 • захист прав спадкоємців, що мають обов’язкову частку у спадщині;
 • представництво інтересів клієнта в суді за рішеннями спадкових спорів (в судах першої, апеляційної та касаційної інстанції).

Адвокати та юристи київської юридичної компанії «Конкіста» мають професійний досвід у вирішенні різнопланових спадкових спорів.

Поставити питання адвокату