Боротьба з корупцією

Відсутність професійної правової допомоги, як одна з причин притягнення до відповідальності за вчинення адміністративного корупційного правопорушення.

Боротьба з корупцією в цілому та адміністративними корупційними правопорушеннями

Боротьба з корупцією в цілому та адміністративними корупційними правопорушеннями, зокрема стала модним трендом сучасності. Цей напрямок роботи правоохоронних органів зараз знаходиться під особливо пильним контролем громадськості, депутатів Верховної Ради, Президента та міжнародної спільноти. На жаль такий пильний контроль призводить не лише до посилення реальної боротьби з корупційними правопорушеннями з боку правоохоронних органів, а й до використання ними незаконних методів у своїй діяльності, що в свою чергу призводить до численних порушень прав громадян, які притягуються до відповідальності за вчинення  правопорушень такої категорії.

Так, судячи з офіційної статистичної звітності МВС України працівниками органів МВС складено за перше півріччя 2019 року 7326 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення. Однак в ході судового розгляду, з них  закрито 2293, що становить 31% відсоток від загальної кількості. Найтрагічнішим у цій ситуації є те, що 748 справ взагалі було закрито через відсутність події і складу правопорушення. Залишається лише поспівчувати тим людям які пройшли це випробування. Нажаль така ситуація складається через ряд факторів серед яких зокрема і відсутність достатньої обізнаності про способи та методи захисту порушених прав.

Тому своєчасне та професійне надання правової допомоги з метою захисту осіб що притягуються до адміністративної відповідальності за  вчинення адміністративних корупційних правопорушень дало б змогу захистити належним чином права та свободи ще більшої кількості громадян.

Одним із основних напрямків роботи нашої компанії є саме діяльність по наданню професійної правової допомоги за цією категорією справ.