Матеріальна допомога одиноким матерям

Питання належного забезпечення дітей залишається одним з найбільш актуальних завдань для батьків у сучасних економічних умовах, нажаль з різних причин, як об’єктивного так і суб’єктивного характеру, часто трапляються випадки коли це питання змушений вирішувати один з батьків. Як показує невтішна практика цим одним найчастіше стає матір дитини.

Матеріальна допомога одиноким матерям.

Отримання матеріальної допомоги від державних органів, це як завжди складний та довготривалий захід, який в більшості випадків значно переобтяжений різного роду формальними вимогами.

Однак життя сильно відрізняється від тих формальних норм якими оперують у своїй діяльності працівники державних органів.

При вирішенні цього питання слід враховувати особливості чинного законодавства зокрема – Сімейного кодексу України та судової практики.

Однією з особливостей які впливають на призначення матеріальної допомоги одинокій матері є факт народження дитини не в шлюбі та відповідна реєстрація цього факту.

Участь адвоката дасть Вам можливість отримати відповідний юридичний статус одинокої матері та мати можливість надавати дитині необхідне матеріальне забезпечення. Слід пам’ятати, що у виключній більшості випадків, коли це стосується прийняття рішення судом, вирішення питань призначення статусу одинокої матері є незворотнім по своїй суті процесом. Тому вклавши кошти у закріплення такого статусу Ви матимете можливість гарантовано отримувати державну підтримку для своєї дитини не зважаючи на відносини з фізіологічним батьком.