Розлучення, як воно є

Життя це багатогранний і різносторонній процес, звичайно всі ми сподіваємось, що він буде проходити за нашим планом і саме у нас усе буде ідеально, але на жаль наші плани не завжди збігаються з реальністю.

Так, станом на минулий рік Міністерство Юстиції зафіксувало понад п’ятдесят тисяч розлучень. Враховуючи співвідношення до загальної кількості населення така цифра є досить значною.

Це у свою чергу ускладняється ще й тим, що за давньою вітчизняною традицією члени подружжя оформлюють своє майно та немайнові активи на одного з членів подружжя. І звичайно, що ця людина, яка була однією з найбільш довірених у Вашому житті володіє інформацією, що значною мірою, може загрожувати добробуту, свободі, а інколи й життю.

Саме спори, що виникають у таких ситуаціях, як розлучення (поділ майна та вирішення майбутньої долі дітей) являються найбільш болючими та неприємними. Більш того, особиста розмова між колишніми членами подружжя, як правило переростає у сварку із пригадуванням усіх недоліків та вад один одного. Той, хто хоч раз у житті пережив подібне впевнено підтвердить, що віддав би будь-що аби цього уникнути.

Розв’язання питань пов’язаних з розлученням, вирішенням подальшої долі дітей, поділом майна являється одним з важливих напрямків нашої діяльності. Фахівці нашої компанії, щоденно, допомагають розв’язувати такі питання з мінімальними витратами нервів свої Клієнтів.

Ми докладемо усіх можливих зусиль для того щоб цей неприємний процес закінчився з максимально можливими позитивними результатами.