Встановлення батьківства

Встановлення батьківства. Сучасний світ багато в чому деформує уявлення людини про значення інституту банківства для спільноти. На це впливає чимало чинників різного роду: перш за все засоби масової інформації та сформована на їх основі громадська думка, по-друге присутні у цьому питанні стереотипи.

Встановлення батьківства в Києві

За приблизними оцінками фахівців, що займаються питаннями сімейного права від 20 до 50 відсотків дітей народжуються або від чоловіка та жінки які не перебувають у шлюбі або від іншого чоловіка ніж той, з яким жінка перебуває у шлюбі.
Враховуючи той факт, що встановлення батьківства тягне за собою ряд складних питань, як морального так і матеріального характеру та те, що далеко не всім чоловікам вистачає мужності визнати факт батьківства це питання досить часто доводиться встановлювати у судовому порядку.
Слід зауважити, що чинне законодавство передбачає можливість подання позову про встановлення батьківства як матір’ю дитини так і особою, яка вважає себе батьком дитини. До того ж це далеко не вичерпний список особливостей, щодо цього виду провадження.

Враховуючи делікатність питання встановлення батьківства та відсутність у більшості сторін, судового розгляду, бажання спілкуватись особисто з іншими сторонами безпосередньо у ході судового розгляду наша компанія надає комплексний набір послуг починаючи від юридичного консультування та супроводження подібних справ та закінчуючи рекомендаціями щодо закладів які зможуть встановити батьківство дитини таким чином, щоб у подальшому такі результати можна було використовувати у суді як належний та допустимий доказ.